O nas

dentysta częstochowa  implanty zębów częstochowa

Nazywam się Łukasz Bańczyk. Jestem lekarzem dentystą.

Częstochowa, Kilińskiego 166 – tutaj profesjonalnie i kompleksowo leczę zęby i kompleksy moich pacjentów.

A czy Ty uśmiechasz się szeroko?

Jeśli przed spontaniczną ekspresją radości powstrzymują Cię niezdobne ubytki, zadzwoń! 781 754 455. Czekam na Twój telefon od poniedziałku do piątku, między 9:00 a 21:00!

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać nasz gabinet?

PROFESJI UCZYŁEM SIĘ OD NAJLEPSZYCH

W 2008 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Katowicach.

MAM DOŚWIADCZENIE

Od 2010 roku pracuję na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzę również prywatną praktykę stomatologiczną w Częstochowie. Jako implantolog współpracuję z kilkoma klinikami stomatologicznymi na terenie Śląska.

JESTEM OTWARTY NA NOWE

Działam jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestniczę w krajowych i międzynarodowych(Niemcy, Szwecja, Austria, Szwajcaria, Włochy) szkoleniach i warsztatach z implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

Jestem również certyfikowanym implantologiem takich firm implantologicznych jak:


Łukasz Bańczyk – ZnanyLekarz.pl

dentysta częstochowa  chirurgia szczękowa częstochowa

Anna Bańczyk

Studia ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Dzięki licznym szkoleniom i warsztatom z dziedziny stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji wciąż poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i udoskonalam swoje umiejętności praktyczne.

Stomatologia zachowawcza jej moją pasją, która od lat dostarcza mi zawodowej satysfakcji. Lubię także pracę z dziećmi.

Anna Bańczyk – ZnanyLekarz.pl

dentysta częstochowa  chirurgia szczękowa częstochowa

Bartosz Kubat

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją uzyskałem w 2011 roku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego(PTE) oraz w Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego(ESE).

Pracę zawodową rozpocząłem w 2005 roku, pracując w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych w Częstochowie. Poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Szczególną uwagę poświęcam nowoczesnej endodoncji mikroskopowej. Specjalizuję się w udrażnianiu kanałów zwapniałych, usuwaniu złamanych narzędzi, wkładów koronowo-korzeniowych, poszukiwaniu kanałów dodatkowych, dzięki czemu zęby skazane dotąd na usunięcie mogą zostać zachowane co daje mi wielką satysfakcję i zadowolenie moich pacjentów.

dentysta częstochowa  implanty zębów częstochowa

Magdalena Olak

W 2006 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Moje główne pole zainteresowań to stomatologia dziecięca oraz stomatologia zachowawcza. Prywatnie lubię jazdę na nartach oraz podróże.

dentysta częstochowa  implanty zębów częstochowa

mgr Olga Synoradzka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

dentysta częstochowa  chirurgia szczękowa częstochowa

Katarzyna Kurowska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

DYSPONUJEMY PROFESJONALNYM SPRZĘTEM

Gabinet wyposażony jest w profesjonalny sprzęt stomatologiczny. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości.

SŁUŻYMY SZEROKĄ OFERTĄ

Dentysta, Częstochowa – kompleksowo! Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, protetyki i implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Przeczytaj więcej w Stomatologia i implanty.

Chętnie zadbamy o Twój uśmiech!
Zadzwoń: 781 754 455!

Profilaktyka, leczenie, chirurgia stomatologiczna, implanty

Zobacz Nasz gabinet

Gabinet jest autoryzowany przez szwajcarską firmę implantologiczną THOMMEN MEDICAL.

Nasze certyfkiaty

ŁUKASZ BAŃCZYK

ANNA BAŃCZYK

Zobacz również opinie pacjentów na stronie znanylekarz.pl